Promocja

Zbliżający się rok 2022 to Rok Jubileuszu 25 lecia założenia i funkcjonowania na terenie miast Mielca
i Rzeszowa Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej DENTES.

Założony został jako jeden z pierwszych tego rodzaju Podmiotów leczniczych na Podkarpaciu. W okresie minionego ćwierćwiecza


LEKARZE NZOZ DENTES w ramach ubezpieczenia zdrowotnego wykonali kilka set tysięcy świadczeń zdrowotnych w tym kilka tysięcy prac protetycznych w szczególności dla Seniorów. Wiele uzyskanych środków finansowych zostało zainwestowane w powiększenie powierzchni usługowej. Gabinety zostały wyposażenie w nowoczesny sprzęt. Przy zabiegach stosowane są wysokiej jakości materiały stomatologiczne. Dużo uwagi i wysiłku została skierowane w zatrudnianiu i kształceniu Kadry Lekarskiej. Praca doświadczonych Lekarzy Stomatologów było nie tylko gwarantem właściwego wykonywanie świadczeń i zabiegów lekarskich ale w części była oparta na przekazaniu umiejętności „Młodym Lekarzom”, którzy rozpoczynali lub rozpoczynają swoją karierę zawodową . Było to i jest możliwe dzięki współpracy doświadczonej Kadry lekarskiej a w szczególności należy wymienić kilkoro z nich lekarzy stomatologów : STĘPIEŃ Teresę, NIWIŃSKIEGO Wiesława z Rzeszowa RAJEWSKĄ Irenę, ILASZ Janinę, BEKIERSKIEGO Wasyla, KURYŁŁO Pawła z Mielca. Nie sposób pominąć Asystentek które swoją postawą, zachowaniem konwersacją potrafiły nawiązać kontakt z Pacjentami współpracując z Lekarzami - Panie Zielińska Lucyna, Borowiec Bożena, Borowiec Joanna, Borek Anna z Mielca Ząbkowicz Beata, Koziarz Katarzyna , Piekarska Barbara z Rzeszowa.

Z okazji naszego Jubileuszu podjęliśmy decyzję o premiowaniu Pacjentów NZOZ jak również dla Osób które wybiorą nasze Przychodnie kuponem gratyfikacyjnym na wybrane świadczenie stomatologiczne z zakresu profilaktyki jamy ustnej lub obniżki cenowej za wykonane odpłatnie świadczenia.

Chcąc skorzystać z tej formy prosimy o zgłaszanie się do Recepcji Przychodni w Mielcu ul. Kilińskiego 2, oraz w Rzeszowie ul. Sobieskiego 14/3 w celu zapoznania się z zasadami w razie przystąpienia do wypełnienia formularza o przyznanie kuponu o rodzaju wybranej premii. Aby ustalić termin spotkania prosimy dzwonić na telefony Przychodni:

w Mielcu:

668 246 305; 17 586 24 86
600 957 375 ; 17 586 30 88
w godz 9-16.

w Rzeszowie:

17 862 21 80;
660 638 997
w godz 8-16
Dzwoniąc na numery telefonów komórkowych Przychodni ułatwią nam Państwo możliwość kontaktu.