PERSONEL MEDYCZNY

                         Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej  Dentes Prywatnej Przychodni Stomatologicznej

 
 
PORADNIA STOMATOLOGICZNA MIELEC UL. KILIŃSKIEGO 2 
 
 
                                           

Lek.dentysta GŁOGOWSKA Adrianna

Ukończyła wydział Lekarsko-Dentystyczny w Zabrzu na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach otrzymujac dyplom lekarza dentysty.W 2014 uzyskała uprawnienia Inspektora Ochrony Radiologicznej. Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Medycyna Estetyczna i Kosmetologia Lekarska na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach, konferencjach stomatologicznych. Zajmuje się głównie stomatologią estetyczną, protetyką, endodoncją oraz stomatologia    dziecięcą.Swoim zaangażowaniem zdobyła szacunek i uznanie Pacjentów.  W roku 2018  rozpoczeła specjalizację z zakresu Protetyki Stomatologicznej.
 

Lek.stomatolog SZYFNER Witold 

Ukończył studia na wydziale Stomatologii Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Specjalizuje się w dziedzinie stomatologii zachowawczej, chirurgi oraz protetyki.

 

 

BOROWIEC Joanna

Pracuje w NZOZ Dentes jako Asystentka od 2012.r. Ukończyła Studium Medyczne w Tarnowie uzyskując dyplom asystrntki stomatologicznej

 
  
   NIEDBAŁA Agnieszka

  Absolwentka I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Konarskiego w Mielcu, a także Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Mielcu. Pracuje jako  asystentka od  2016r. NZOZ Dentes w Mielcu.

 

      SWIĄTEK Anna

Ukończyła Liceum Ogólnokształcące nr V w Mielcu i Szkołę Policealną na kierunku technik usług kosmetycznych. Pracuje w NZOZ Dentes od 2018 jako asystentka stomatologiczna. Obsługuje program wpisywania świadczeń stomatologicznych w ramach NFZ.


 
 
 
 
 
 
  
PORADNIA STOMATOLOGICZNA MIELEC UL. KOŚCIUSZKI  1
 
 

Lek.stom. KURYŁŁO Paweł

Ukończył studia z zakresu stomatologii w roku 2003 na Uniwersytecie Lwowskim oraz na Akademii Medycznej w Lublinie. Specjalizuje się w stomatologii ogólnej protetyce.
 
 

Lek. stom. SIELSKA Lucyna

Współwłaściciel Przychodni. Studia z zakresu Stomatologii ukończyła w roku 1989 na Lubelskiej Akademii Medycznej. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej i protetyce.
 

 BOREK Anna

 Jest asystentką dyplomowaną . Pracuje w swoim zawodzie od 25 lat .W naszej Przychodni od 2002r. Zaangażowana w swoich obowiązkach.
 
 

 ZIELIŃSKA Lucyna

Pracuje jako asystentka od 1997r w naszej Przychodni. Posiada duże umiejętności w asystowaniu lekarzom .
 
 
 
 
 
PORADNIA STOMATOLOGICZNA RZESZÓW UL. SOBIESKIEGO 14 
 
 

Lek. dentysta STĘPIEŃ Teresa

UkończyłaAkademię Medtczna w Łodzi w 1981 r. uzyskując tytuł lek.dentysty..Ponadto mukończyła specjalizację z zakresu stomatologii zachowwawczej .Pracuje w NZOZ Dentes od 1996r

 

 

Lek. dentysta JAWORSKA Hanna 

Ukończyła studia w Collegium MedicumUniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie otrzymując dyplom lekarza dentysty..Pracę w NZOZ Dentes w Rzeszowie rozpoczeła w 2015 r.  Interesuje sie stomatologia zachowawcza , endodoncją i protetyką. Systematycznie poszerza swoją wiedzę na kursach i  szkoleniach . Zaangażowana  w wykonywanie swojego zawodu co znajduje uznanie wsród Pacjentów.

 

ZĄBKOWICZ Beata

Pracuje jako asystentka od 2005r. Ukończyła Studium Medyczne dla asystentek z zakresu stomatologii w Rzeszowie.Jest osobą wysoce zaangażowaną wykonywaniu swoich obowiązków.

  

 
WSPÓŁPRACUJEMY
  

SKAWIŃSKI Marek - protetyk

Prowadzi od 20 lat zakład  protetyczny . Od 1998 roku współpracuje z Lekarzami  NZOZ Dentes. Obecność Jego przy dokonywaniu przymiarek przez Lekarza prac protetycznych u Pacjenta gwrantuje szybkie , estetyczne  o wysokiej jakości ich  wykonanie.
 
 
         CENTRUM TECHNIKI DENTYSTYCZNEJ
                   Kadent -System w Rzeszowie
Współpraca  naszego Personelu Medycznego   z Laboratorium   Kadent System  została nawiązana w 1997 roku.  Kierownictwo wraz z Załogą wykonuje prace protetyczne stosując nowoczesny sprzet oraz metody.  Kierownik  Kadentu lek dentysta  Kruszyśki  Krzysztof organizuje okresowo spotkania z naszymi  Pracownikami a przede wszystkim z Lekarzami nt.  stosowania nowych rozwiązań w protetyce . Uczestniczy  wraz z naszymi Lekarzami przy ustalaniu rozwiazań  w opracowywaniu   indywidualnym  -przynosi do zauważalne efekty praktyczne i estetyczne  w wykonanej protetyce dla naszych Pacjentów.
 

 ŁAKOMY Edward

Założyciel   NZOZ Dentes, współwłaściciel Przychodni. Pełni funkcję jej kierownika. Ukończył studia wyższe na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie uzyskując tytuł magistra.